top of page

İade ve Değişim Koşulları

  • Satın aldığınız ürünleri mesafeli satış sözleşmesi gereği teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde değişim yapabilir ya da iade edebilirsiniz. Değişim ve iade taleplerinizi bize info@takisepetiniz.com mail adresive/veya @takisepetiniz_ instagram adresinden yazabilirsiniz.

  • Siparişleriniz size iletildiğinde, ürünlerinizi kontrol etmeniz ; olası bir hasar var ise ‘’hasar tespit tutanağı’’ tutturmanız ve bu durumu bize iletmeniz gerekmektedir.

  • Takı Sepetiniz olarak prosedürümüz gereği değişim-iade talepleriniz için; firma kaynaklı olan sorunlarda (kargo taşımacılığı esnasında zarar görmüş ürün) kargo bedelleri tarafımızca karşılanmaktadır. Firmamız kaynaklı olmayan sorunlarda ( beden uyuşmazlığı ,modeli beğenmeme vb. ) kargo bedelleri tarafınıza ait olacaktır.

  • Ürünlerimiz kimyasala , deniz-havuz suyuna dayanıklıdır. Zaman içerisinde herhangi bir kararma-solma yapmaz. Aksi olarak yaşanabilecek kararma-solma durumları için sizlere firma bünyemizde 6 ay garanti sunmaktayız. Yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda bizlerle info@takisepetiniz.com mail adresi ve/veya @takisepetiniz_ instagram adresinden veya site üzerinden yazabilirsiniz.

  • İade etmek , değişim yapmak istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle; ürün, fatura ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, kendi kutusu ile size bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir. Tüm değişim-iade işlemlerimiz anlaşmalı kargo şirketleri ile sağlanmaktadır. info@takisepetiniz.com mail adresi ve/veya @takisepetiniz_ instagram adresinden kargo takip numaranızı iletmeniz gerekmektedir. 

  • Kargonuzun gönderiminden sonraki tüm sorumluluklar tarafınıza aittir. Ürün size gönderildiği şekilde bize iletilmelidir. Hasar görmüş kutu- ürün , farklı adrese kargo gönderimi , farklı kutu ile gönderim vb. sorunlardan firmamız sorumlu değildir ve değişim-iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Gönderinizin ulaşmasının ardından sizlerle iletişime geçilecektir. İade talebiniz için ürünlerin bedeli 5 iş günü içinde, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla ya da kapıda ödeme şeklinde verildiyse banka hesabınıza iade edilir.    SİPARİŞ İPTAL İŞLEMİ

  • Henüz kargolanmamış siparişlerinizin iptali için ; üyeliğiniz üzerinden ''siparişlerim'' kısmına gelerek ''iptal talebi'' oluşturabilir ya da bu talebinizi info@takisepetiniz.com mail adresi ve/veya @takisepetiniz_ instagram adresinden biz iletmeniz gerekmektedir.

  • Online ödeme ile oluşturduğunuz siparişinizin iade tutarı bankanıza bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesabınıza iade edilecektir.

bottom of page